Formació i serveis socioculturals
Inici Inici    Mapa Web Mapa web    contactar Contacta    | Dilluns, 9 de desembre de 2019 | 23:49 |

Centres d'esplai, caus i mijacs de la comarca del Bages i el Moianès

 

Estem treballant per poder-vos oferir la llista actualitzada de tots els centres que hi ha a la comarca del Bages i les seves dades de contacte.

 

 

Centre Municipi

Moviment

Federació

Web Contacte

AE Ali-Bei 

Navàs MEiG www.facebook.com/agrupamentescolta.alibei  alibei.navas@gmail.com

AE Amadeu Oller

Moià MEiG www.aeigamadeuoller.cat comunicacions@aeigamadeuoller.cat
AE Antoni Gaudí Manresa MEiG www.antonigaudi.cat agrupament@antonigaudi.cat
AE Cardenal Lluch Manresa MEiG www.cardenallluch.cat cardenallluch@gmail.com
AE Caldàrius Calders MEiG interactiva.hostel.uvic.cat/per1703 caldarius@hotmail.com 
AE Cavall Bernat                     Manresa                MEiG www.agrupaments.escoltesiguies.cat/cavallbernat cavallbernat@gmail.com
AE Guillem de Balsareny Balsareny MEiG    
AE Hug Folc Cardona MEiG www.aehugfolc.entitatscardona.cat hugfolc@escoltesiguies.cat
AE Joan Ros Súria MEiG www.facebook.com/aeigjoanros aeigjoanros@gmail.com
AE La Bestorre Monistrol de Montserrat MEiG www.agrupaments.escoltesiguies.cat/labestorre cau_la_bestorre@hotmail.com
AE La Salut de Viladordis Manresa MEiG   lasalutdeviladordis@gmail.com
Agrupament Roques Albes Sallent Esplac www.roquesalbes.cat roquesalbes@gmail.com
El CAU de Cabrianes Cabrianes (Sallent)     caucabrianes@gmail.com
Esplai Cercamón Callús Esplac   esplaicercamon13@hotmail.com 
Esplai El Cep Artés Esplac

www.esplaielcep.artesentitats.cat

elcep.esplai@gmail.com
Esplai GEPS Santpedor Esplac www.esplaigepssantpedor.wordpress.com esplaigeps@gmail.com
Esplai Merlot Salelles. Sant Salvador de Guardiola Esplac www.es-es.facebook.com/esplai.merlot esplaimerlot@gmail.com 
Grup d'Esplai Guardiola Sant Salvador de Guradiola FCE   guardiola@fundesplai.org
Esplai Vic-Remei Manresa Esplac www.esplaivicremei.wordpress.com esplai.vicremei@gmail.com
Esplai 3pins (El Xup) Manresa Esplac

www.esplai3pins.wix.com/esplai3pins

www.esplai3pins.blogspot.com.es

esplai3pins@gmail.com 
Gu-Gu Esplai Manresa Esplac   guguesplai@live.com
Grup de Joves i Esplai MINUATX  Manresa Esplac www.gjieminuatx.blogspot.com gjieminuatx@gmail.com
L'Esparver Avinyó Esplac www.esplaiesparver.blogspot.com/p/casals-i-campaments.html esparver@gmail.com
Mijac Crist Rei Manresa Mijac  www.cancristu.webnode.es cancristu@googlegroups.com
Mijac L'Estel Amic Sant Fruitós de Bages  Mijac 

www.mijac.santfruitosentitats.cat

mijac.sf@gmail.com 
Mijac Mion-Puigberenguer Manresa Mijac   mijacmion@hotmail.com
Mijac Navarcles Navarcles Mijac  www.facebook.com/mijac.navarcles  
Mijac Sagrada Família Manresa  Mijac  www.mijac-safa.blogspot.com  mijacsafa@gmail.com

 

 

 

 

MEiG Minyons Escoltes i Guies de Catalunya
ESPAC Esplais Catalans
MIJAC Moviment Infantil i Juvenil d'Acció Catòlica de Catalunya i les Balears
FCE Federació Catalana de l'Esplai

 

 

Si detecteu algun error us agrairem que ens ho feu saber a través del correu cae@elcae.org

 

Moltes gràcies